Bezrobotni wśród osób w wieku produkcyjnym
Zarejestrowani bezrobotni na 100 osób w wieku produkcyjnym. To nie jest stopa bezrobocia z wiadomości — GUS nie liczy jej dla gmin.
- Piława Górna · 2025
- 4,8%
- Mediana gmin powiatu
- 4,1%
- Miejsce od najwyższej
- 1 z 7
Na tle gmin powiatu
Wszystkie wartości
| Rok | Piława Górna | Bielawa | Dzierżoniów | Dzierżoniów (gm. wiejska) | Łagiewniki | Niemcza | Pieszyce |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,8% | 3,9% | 4,1% | 3,8% | 3,2% | 4,5% | 4,2% |
| 2024 | 4,2% | 3,1% | 3,3% | 3,3% | 3,0% | 3,5% | 3,4% |
| 2023 | 4,0% | 2,7% | 2,9% | 3,4% | 3,0% | 2,5% | 3,1% |
| 2022 | 4,0% | 2,6% | 2,8% | 2,6% | 2,5% | 2,4% | 2,8% |
| 2021 | 3,6% | 2,3% | 2,9% | 2,9% | 2,5% | 3,1% | 2,7% |
| 2020 | 4,6% | 2,6% | 3,8% | 3,6% | 2,8% | 4,1% | 3,8% |
| 2019 | 3,4% | 1,9% | 2,7% | 2,6% | 2,2% | 2,7% | 2,7% |
| 2018 | 3,7% | 2,2% | 2,9% | 3,3% | 2,7% | 3,8% | 3,4% |
| 2017 | 4,5% | 2,6% | 3,7% | 4,0% | 2,9% | 4,1% | 3,5% |
| 2016 | 5,8% | 4,0% | 4,6% | 5,2% | 3,5% | 5,6% | 4,7% |
| 2015 | 6,9% | 4,7% | 5,4% | 6,2% | 4,1% | 5,8% | 6,0% |
| 2014 | 9,5% | 6,6% | 7,1% | 8,3% | 6,0% | 8,2% | 8,4% |
| 2013 | 12,2% | 8,7% | 9,2% | 10,7% | 7,8% | 10,2% | 9,9% |
| 2012 | 13,1% | 9,1% | 9,5% | 9,6% | 7,8% | 10,7% | 10,0% |
| 2011 | 11,4% | 8,9% | 9,0% | 9,5% | 6,2% | 9,4% | 9,7% |
| 2010 | 12,9% | 10,4% | 10,8% | 10,9% | 8,2% | 9,4% | 11,8% |
Źródło: System Monitorowania Usług Publicznych (GUS) (otwiera się w nowej karcie). Kolejność gmin nie jest oceną.