Selektywnie zebrane bioodpady
Udział w masie wszystkich zebranych odpadów komunalnych.
- Piława Górna · 2025
- 11,6%
- Mediana gmin powiatu
- 6,3%
- Miejsce od najwyższej
- 2 z 7
Na tle gmin powiatu
Wszystkie wartości
| Rok | Piława Górna | Bielawa | Dzierżoniów | Dzierżoniów (gm. wiejska) | Łagiewniki | Niemcza | Pieszyce |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,6% | 11,1% | 6,3% | 1,5% | 6,0% | 3,4% | 23,7% |
| 2024 | 11,2% | 10,4% | 7,4% | 1,1% | 6,1% | 3,2% | 24,8% |
| 2023 | 11,0% | 16,1% | 9,8% | 0,5% | 6,7% | 3,0% | 23,6% |
| 2022 | 2,6% | 11,3% | 7,4% | 0,5% | 6,2% | 2,4% | 29,0% |
| 2021 | 23,4% | 9,6% | 9,5% | 3,0% | 3,7% | 2,0% | 15,5% |
| 2020 | 14,0% | 6,8% | 9,8% | 1,9% | 3,7% | 2,2% | 24,9% |
| 2019 | 23,0% | 5,3% | 7,6% | 2,2% | 3,4% | 8,5% | 19,0% |
| 2018 | 1,7% | 2,7% | 3,0% | 0,9% | 0,2% | 2,2% | 2,4% |
| 2017 | 1,7% | 0,8% | 3,2% | 1,3% | 0,0% | 2,4% | 1,9% |
Źródło: System Monitorowania Usług Publicznych (GUS) (otwiera się w nowej karcie). Kolejność gmin nie jest oceną.