Selektywnie zebrane papier, metale, szkło i tworzywa
Udział w masie wszystkich zebranych odpadów komunalnych.
- Piława Górna · 2025
- 9,1%
- Mediana gmin powiatu
- 9,8%
- Miejsce od najwyższej
- 6 z 7
Na tle gmin powiatu
Wszystkie wartości
| Rok | Piława Górna | Bielawa | Dzierżoniów | Dzierżoniów (gm. wiejska) | Łagiewniki | Niemcza | Pieszyce |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9,1% | 10,7% | 10,7% | 9,8% | 10,1% | 8,8% | 9,2% |
| 2024 | 8,1% | 11,0% | 10,3% | 9,7% | 10,2% | 7,1% | 8,7% |
| 2023 | 9,1% | 8,4% | 10,4% | 10,4% | 10,7% | 7,1% | 8,1% |
| 2022 | 9,8% | 8,3% | 9,7% | 10,0% | 10,9% | 7,3% | 7,5% |
| 2021 | 7,0% | 8,6% | 10,9% | 9,1% | 10,8% | 8,0% | 10,1% |
| 2020 | 6,0% | 10,0% | 9,0% | 9,4% | 12,3% | 6,9% | 6,9% |
| 2019 | 5,0% | 10,8% | 5,6% | 8,6% | 11,1% | 7,4% | 8,0% |
| 2018 | 3,7% | 8,3% | 5,1% | 9,5% | 16,0% | 4,4% | 3,4% |
| 2017 | 5,1% | 6,9% | 6,5% | 8,9% | 23,4% | 5,8% | 5,5% |
Źródło: System Monitorowania Usług Publicznych (GUS) (otwiera się w nowej karcie). Kolejność gmin nie jest oceną.