Korzystający z wodociągu
- Piława Górna · 2024
- 91,7%
- Mediana gmin powiatu
- 91,7%
- Miejsce od najwyższej
- 4 z 7
Na tle gmin powiatu
Wszystkie wartości
| Rok | Piława Górna | Bielawa | Dzierżoniów | Dzierżoniów (gm. wiejska) | Łagiewniki | Niemcza | Pieszyce |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 91,7% | 97,1% | 100,0% | 100,0% | 90,6% | 75,4% | 75,0% |
| 2023 | 91,6% | 97,0% | 100,0% | 100,0% | 90,3% | 75,3% | 74,8% |
| 2022 | 91,6% | 97,0% | 100,0% | 100,0% | 90,1% | 75,1% | 74,9% |
| 2021 | 91,5% | 97,0% | 100,0% | 100,0% | 89,9% | 75,0% | 74,9% |
| 2020 | 91,6% | 97,0% | 100,0% | 100,0% | 89,6% | 74,9% | 74,9% |
| 2019 | 91,4% | 96,9% | 100,0% | 100,0% | 89,5% | 74,9% | 74,4% |
| 2018 | 91,4% | 96,9% | 100,0% | 100,0% | 89,3% | 76,8% | 74,3% |
| 2017 | 91,4% | 96,9% | 100,0% | 100,0% | 90,4% | 76,7% | 74,2% |
| 2016 | 91,4% | 96,9% | 100,0% | 100,0% | 89,9% | 76,6% | 67,3% |
| 2015 | 91,3% | 96,9% | 100,0% | 100,0% | 89,7% | 76,5% | 67,6% |
| 2014 | 91,2% | 96,9% | 100,0% | 100,0% | 89,4% | 76,4% | 67,2% |
| 2013 | 91,1% | 96,8% | 87,6% | 84,7% | 79,8% | 74,6% | 66,7% |
| 2012 | 91,1% | 96,8% | 87,5% | 84,5% | 79,5% | 74,5% | 66,0% |
| 2011 | 91,0% | 96,8% | 87,5% | 84,4% | 79,2% | 74,2% | 65,6% |
| 2010 | 91,0% | 96,8% | 87,4% | 84,3% | 78,9% | 74,0% | 65,4% |
Źródło: System Monitorowania Usług Publicznych (GUS) (otwiera się w nowej karcie). Kolejność gmin nie jest oceną.