Urodzenia
na 1000 mieszkańców
- Piława Górna · 2025
- 4,64
- Mediana gmin powiatu
- 4,64
- Miejsce od najwyższej
- 4 z 7
Na tle gmin powiatu
Wszystkie wartości
| Rok | Piława Górna | Bielawa | Dzierżoniów | Dzierżoniów (gm. wiejska) | Łagiewniki | Niemcza | Pieszyce |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,64 | 4,61 | 4,47 | 6,41 | 5,71 | 5,27 | 3,17 |
| 2024 | 4,09 | 4,48 | 5,45 | 5,13 | 4,10 | 3,99 | 6,19 |
| 2023 | 4,55 | 4,72 | 5,19 | 4,37 | 5,73 | 5,52 | 5,82 |
| 2022 | 5,98 | 5,51 | 6,49 | 6,96 | 6,52 | 5,65 | 6,09 |
| 2021 | 7,22 | 5,73 | 6,58 | 7,93 | 7,71 | 7,85 | 6,62 |
| 2020 | 7,81 | 5,73 | 6,71 | 7,53 | 8,65 | 9,83 | 8,60 |
| 2019 | 6,86 | 6,84 | 7,13 | 9,11 | 9,67 | 6,58 | 8,35 |
| 2018 | 8,05 | 7,64 | 7,54 | 8,74 | 8,58 | 8,67 | 7,45 |
| 2017 | 7,65 | 8,09 | 7,80 | 10,14 | 10,26 | 7,89 | 8,54 |
| 2016 | 7,27 | 8,13 | 8,09 | 8,78 | 8,39 | 7,78 | 8,82 |
| 2015 | 9,13 | 7,68 | 7,69 | 8,16 | 10,11 | 8,04 | 8,89 |
| 2014 | 8,24 | 7,40 | 8,16 | 9,97 | 10,34 | 7,82 | 9,07 |
| 2013 | 9,22 | 7,41 | 7,48 | 7,28 | 9,69 | 8,63 | 8,50 |
| 2012 | 7,39 | 7,81 | 8,41 | 9,55 | 10,41 | 7,85 | 9,40 |
| 2011 | 9,11 | 7,80 | 8,39 | 8,60 | 9,36 | 10,20 | 8,65 |
| 2010 | 10,24 | 8,71 | 8,86 | 10,00 | 10,29 | 7,26 | 8,56 |
| 2009 | 8,14 | 8,95 | 8,95 | 8,31 | 11,08 | 12,79 | 8,42 |
| 2008 | 9,18 | 8,82 | 10,12 | 6,96 | 11,60 | 9,88 | 7,41 |
| 2007 | 11,38 | 9,29 | 9,52 | 8,20 | 9,99 | 8,46 | 8,85 |
| 2006 | 8,40 | 8,62 | 7,23 | 8,31 | 10,83 | 6,75 | 7,55 |
| 2005 | 8,03 | 7,31 | 7,78 | 9,30 | 9,86 | 9,80 | 7,61 |
| 2004 | 9,17 | 8,17 | 7,82 | 9,17 | 9,81 | 7,46 | 8,94 |
| 2003 | 7,12 | 7,74 | 7,69 | 8,12 | 8,05 | 7,57 | 8,43 |
| 2002 | 8,57 | 7,54 | 7,61 | 9,68 | 10,68 | 8,16 | 7,98 |
Źródło: Bank Danych Lokalnych GUS (otwiera się w nowej karcie). Kolejność gmin nie jest oceną.